Dlaczego regularne przyjmowanie witamin jest ważne?

Regularne stosowanie witamin naprawdę przynosi efekty. Zastanawiasz się, dlaczego nigdy wcześniej nie czułeś czegoś takiego, skoro próbowałeś już tego kilka razy?

Z czterech powodów:
  • często nie wiadomo, co tak naprawdę kryje się w kapsułkach i tabletkach – niestety rzeczywistość często odbiega od tekstu na opakowaniu
  • jeśli substancje aktywne już są, to nie wchłaniają się dobrze – po co producenci mieliby wydawać pieniądze na bardziej przyswajalną i droższą opcję?
  • bierzesz witaminy w oparciu o to, co poleciła Ci koleżanka lub co Twoim zdaniem powinieneś zażywać – ale rzeczywistość często jest inna
  • prawdopodobnie nie używałeś ich naprawdę regularnie, codziennie
Dlatego opracowaliśmy vitapack.

  • używamy naturalnych składników, które w naturalny sposób zawierają wystarczającą ilość substancji aktywnych, które jednocześnie skutecznie wchłaniają się do organizmu
  • w odróżnieniu od zdecydowanej większości producentów każdą partię testujemy pod kątem zawartości substancji aktywnych (oraz braku tych, które nie mają żadnego zastosowania
  • możesz zestawić witaminy na podstawie testu, który zaleci odpowiednie dla Ciebie witaminy
  • delikatnie zmuszamy Cię do regularnego zażywania suplementów diety
Regularnie? Dlaczego? To kolejny chwyt marketingowy, który ma nas nakłonić do ciągłego kupowania witamin, prawda?!

Cóż, nie za bardzo.

Dlaczego regularne przyjmowanie witamin jest ważne?
Ogólnie rzecz biorąc, jedną z największych korzyści wynikających z regularnego przyjmowania witamin jest to, że utrzymują one organizm w dobrej kondycji przez cały czas. Zasadniczo witaminy ciężko pracują, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie organizmu i pomagają zarządzać podstawowymi procesami, których świadomie i nieświadomie wymagamy od naszego organizmu na co dzień.Każdy składnik odżywczy, który otrzymujesz z witamin, ma na celu zapewnienie korzyści, które pomogą Ci osiągnąć cele zdrowotne w krótkim czasie.

Aby jak najlepiej wykorzystać swój vitapack, za najlepszą praktykę uważa się codzienne korzystanie z jego zawartości.

Ponadto niektóre suplementy należy przyjmować codziennie, ponieważ potrzebują czasu, aby zadziałać w organizmie.


Co się stanie, jeśli nie będę ich brać regularnie?
Krótko mówiąc: nie zobaczysz wyników, które mogłeś zobaczyć.

W zasadzie możemy mówić o wyrzuceniu pieniędzy przez okno.

Jeśli klikniesz w naszą ankietę, że masz problem - powiedzmy - ze skórą, wybierzemy witaminy i suplementy diety, które mają ogromny potencjał, aby pomóc Ci pożegnać się z trądzikiem/zmarszczkami.

Wyobraź sobie, że toniesz, a my oferujemy Ci taką wyimaginowaną pomocną dłoń. Ale jaki będzie pożytek dla ciebie – jako tonącej osoby – jeśli pozwolisz się na chwilę podciągnąć na kilka centymetrów, a potem na kilka chwil puścisz tę rękę i będziesz dalej tonąć?Dostarczaj organizmowi skuteczne substancje z vitapacku w wystarczających i skutecznych ilościach przez długi czas, a nie musisz się martwić, że efekt nie będzie widoczny.

Jak długo działają witaminy?
Nasze naturalne suplementy nie przypominają leków na receptę ani leków dostępnych bez recepty, które w zależności od tego, co zażyjesz, mogą zapewnić szybką ulgę.

Rzecz w tym, że przyjmowanie witamin zależy od tego, jak poważny jest Twój niedobór witamin. Może to zająć kilka dni. Może to potrwać kilka tygodni. Albo coś pomiędzy.

Musisz także wziąć pod uwagę jakość przyjmowanych witamin, ich dawkę i stopień ich wchłaniania przez organizm. Jeśli będziesz pracować nad swoją dietą w połączeniu z przyjmowaniem suplementów, najprawdopodobniej zauważysz, kiedy poczujesz się lepiej.

Jak nie zapomnieć o codziennym stosowaniu witamin?
Codzienne witaminy będą dla Ciebie lepsze, jeśli wyrobisz w sobie nawyk ich przyjmowania. Jak przyjąć nowy nawyk? Według Jamesa Cleara, autora książki Atomic Habits, ważne są 4 czynniki:

1. To musi działać na wyobraźnię
2. To musi być atrakcyjne
3. To musi być proste
4. To musi być zadowalające

Właśnie po to stworzyliśmy vitapack.


1. WYOBRAŹNIA/WIDOCZNOŚĆ

Aby wykształcić dobry nawyk, punkt spustowy musi być zauważalny. Widoczny. Dlatego umieść dozownik w domu w miejscu, w którym będziesz go widzieć.

2. ATRAKCYJNOŚĆ

Z wielką starannością zaprojektowaliśmy nasz dozownik, czyli każdą część vitapacka - jeśli musisz codziennie po nim chodzić, powinien Ci się spodobać!

3. PROSTOTA

Oderwij jedną torebkę z Twoim imieniem i nazwiskiem - otwórz ją - wypij całą zawartość szklanką wody. To nie mogłoby być prostsze.

4. SATYSFAKCJA

Dzięki temu, że wybieramy najbardziej naturalny skład o wyjątkowej wchłanialności, już wkrótce zobaczysz rezultaty codziennego stosowania vitapacku. Co może być bardziej satysfakcjonującego niż sytuacja, gdy coś, nad czym regularnie pracujesz, zaczyna przynosić owoce?Regularne przyjmowanie witamin może zdziałać wiele dla zdrowia i ogólnego samopoczucia. Uzupełni składniki odżywcze, które otrzymujesz z pożywienia i przybliży Cię o krok do celów związanych ze zdrowiem i urodą.

Powyższe korzyści możesz jednak odnieść tylko wtedy, gdy będziesz pamiętał o regularnym przyjmowaniu witamin i połączeniu ich ze zdrową, zbilansowaną dietą.