Poznaj filozofię Vitapack

Jakość jest najważniejsza, to może powiedzieć każdy. My zamierzamy to zademonstrować.

Testowane w laboratorium

Każda saszetka przechodzi także kontrolę końcową. Sprawdzamy prawidłową ilość oraz integralność kapsułek.

Laboratorně testováno

Bez lepku

Bez přidaných zbytečností

Bez GMO

100% prirodni ingredience

Biodegradabilní balení

Witamina witaminie nie równa

Jak wygląda witamina C pod mikroskopem? Naturalna inaczej niż wyprodukowana w laboratorium. Kiedy tylko możemy, wybieramy dla Ciebie naturalną. Żywą.

Laboratoryjnie wyprodukowana witamina C

(kwas askorbinowy) typowa barwa i pierścienie kwasu askorbinowego - brak aktywności biologicznej

Ekstrahowana naturalna witamina C

(z dzikiej róży) postrzępiona obwódka i silne promieniowanie wskazują na czynniki naturalne oraz aktywne witaminy i minerały

Witamina witaminie nie równa

Inne suplementy diety

Najtańsze syntetyczne składniki

.

Dodane wypełniacze, barwniki i aromaty

.

Niska wchłanialność 10% - 20%

.

Aktywne, naturalne składniki w naturalnej formie

.

Bez dodatków, które nie powinny być w witaminach

.

Wysoka wchłanialność, szybkie działanie i nie obciążają trawienia

.

Przejrzystość

Czy wiesz, co kupujesz?

Czy Twój ulubiony suplement diety nie zawiera po prostu drogiego cukru gronowego? Nie możesz mieć pewności. Badanie suplementów na zawartość, ilość lub jakość składników aktywnych nie jest wymagane.

My idziemy inną drogą

Chociaż nie jest to wymagane przez prawo, testujemy nasze produkty kilkakrotnie, na różnych etapach procesu produkcyjnego. Rozmawiamy również z Tobą wprost - przy wszystkich produktach znajdziesz dokładne informacje o składnikach i ich pochodzeniu.

Naturalne składniki 

Wszystkie nasze produkty są opracowywane i produkowane w Republice Czeskiej we współpracy z czeskim producentem z tradycją od 1990 roku. Dostawców naszych składników dobieramy starannie. Wybieramy lokalne hodowle grzybów, gospodarstwa ekologiczne i kładziemy nacisk na jakość i czystość surowca oraz produktu końcowego. Co tylko możemy, czerpiemy z lokalnego klimatu. Po bardziej egzotyczne surowce udajemy się do krajów, gdzie są najlepsze warunki do ich wzrostu - przecież na Szumawie nie będziemy zbierać ashwagandhy.

Uzyskaj maksimum korzyści z witamin 📈

Nawet najlepszych składników nie starczy tylko bezmyślnie wymieszać. Każdy produkt opracowaliśmy starannie z uwzględnieniem wszystkich możliwych czynników. Czy poszczególne składniki działają w synergii? Czy składniki aktywne w kapsułce są w odpowiednich ilościach? Staramy się, aby ciało otrzymało jak najwięcej z każdego z tych najlepszych składników.

Weź tylko to, czego naprawdę potrzebujesz ✅

Suplementy diety mają za zadanie jedynie uzupełniać zdrową dietę, a nie ją zastępować. Dlatego w Vitapack® otrzymujesz naprawdę tylko to, czego Twój organizm potrzebuje - i to w ilościach, które może realnie wykorzystać. Nasze produkty są projektowane przez ekspertów tak, aby przynosiły maksymalny efekt i nie było potrzeby stosowania zbędnych wypełniaczy czy barwników.

Mówi się o nas