Dzięki testowi on-line przekonasz się, jakich witamin Ci brakuje! Jak to działa?

Na pewno widziałeś to na naszym Instagramie lub tutaj, na stronie: Na początek zapraszamy Cię do wypełnienia testu online, w którym odpowiesz na kilka pytań dotyczących Twojego obecnego stanu zdrowia, stylu życia i celów. Coś takiego:Następnie opracowujemy Twoje osobiste zalecenia dotyczące witamin, które pomogą Ci w obszarach, które chcesz lub musisz poprawić.Ale jak to zrobić? Wyjaśnimy Ci to w dzisiejszym artykule.

Kiedy sztuczna inteligencja spotyka się z inteligencją ekspertów w dziedzinie zdrowia
Kiedy Robert Sládek, założyciel vitapack, często przez jakiś czas chorował, chciał dotrzeć do sedna tego, co będzie dla niego najlepsze, aby wzmocnić jego odporność i ogólny stan zdrowia. Po chwili przeszukiwania internetu zdał sobie sprawę, że to tylko balon w jego głowie – przeszukał w Google milion informacji. Co gorsza: często sprzeczne.

„W co wierzyć? Jak wybrać prawidłowo, aby dać swojemu organizmowi to, co najlepsze?” Zaczął więc szukać zaufanych ekspertów, którzy udzieliliby mu fachowej porady w tej kwestii.

Chyba nie trzeba nawet zbyt szczegółowo tego opisywać (całą historię opisaliśmy na stronie O nas). Kiedy miał pod ręką tych ekspertów, pomyślał, że nie może być jedynym, który rozwiąże te problemy. I tak powstał pomysł na coś w rodzaju vitapacka.

Interaktywny test stanu zdrowia był bułką z masłem
Podstawowym filarem całego vitapacka miał być test – dlatego od samego początku poświęcono mu szczególną uwagę. Poza tym mamy wokół siebie taki wspaniały zespół!

Terapeutka żywieniowa Martina przygotowała dla nas zestaw pytań, które zwykle zadaje klientowi podczas wizyty. Jest ich sporo, ale dzięki doskonałemu i przyjaznemu oprogramowaniu przejście testu zajmie Ci około 5 minut. Nie chcieliśmy pozostawiać niczego przypadkowi! Nie ma tu zbędnych pytań, a wręcz przeciwnie, nie brakuje żadnego istotnego. Pomyśleliśmy o wszystkich – mężczyznach, kobietach i osobach niebinarnych.

Z kolei zespół ekspertów od suplementów pod przewodnictwem Ondřeja podsumował informacje na temat naturalnych suplementów, które są dostępne i naprawdę działają. Jaka jest najlepsza witamina na ten problem? W jakiej formie? W jakiej ilości to działa? Czy należy go przyjmować rano czy wieczorem? Przejrzyście zapisali dla nas wszystkie informacje i w ten sposób położyli podwaliny pod nasze portfolio produktów.

Następnie zapłaciliśmy za najlepsze oprogramowanie dostępne na rynku, które pomogło nam ładnie połączyć te dwa światy. Kosztowało nas to dużo czasu. Kosztowało nas to tygodnie testów. Ale teraz możemy z dumą powiedzieć, że każda spersonalizowana rekomendacja przygotowywana jest w oparciu o Wasze odpowiedzi, zweryfikowane informacje o wartościach odżywczych produktów oraz obszerną bazę danych badań naukowych.W jaki sposób badanie zastąpi pobieranie krwi?
Nigdy nie odważylibyśmy się twierdzić, że pobieranie krwi jest gorsze niż nasz test. Tak po prostu nie jest i okłamalibyśmy Cię. Jednak jednym z podstawowych filarów naszego istnienia jest przejrzystość – działalibyśmy więc wbrew własnym przekonaniom.

Jeśli jednak nie chcesz wydawać pieniędzy na pełną morfologię krwi (= pełną analizę krwi) i nie chcesz czekać na wyniki, oto druga najlepsza opcja: nasz bezpłatny interaktywny test. Rzeczywiście stoi za tym wielu ekspertów i topowa technologia, więc nie ma się czym martwić.

Jeśli jednak dysponujesz wynikami badań krwi od lekarza, prześlij je nam na adres e-mail podpora@vitapack.cz. Z przyjemnością stworzymy na ich podstawie osobistą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb rekomendację.

Pisaliśmy wcześniej w tym artykule o tym, dlaczego witaminy stworzone dla każdego nie działają optymalnie dla nikogo.