Jak to działa? 🧐

Rekomendacja opiera się na Twoich odpowiedziach, informacjach żywieniowych o produktach oraz obszernej bazie badań naukowych.

01

Wykonujesz test online 📲

Nasz interaktywny test zapewni Ci rozrywkę i zajmie nie więcej niż 5 minut. Pytamy o stan zdrowia, styl życia i obszary, które chcesz poprawić.

02

Zyskasz rekomendacje dostosowane na miarę 🙋

Sprytny algorytm powiąże Twoje odpowiedzi z interaktywnego testu z danymi dotyczącymi wartości odżywczych w naszych produktach, a także uwzględni najnowszą wiedzę opartą na tysiącach badań naukowych.

Rezultatem jest spersonalizowana rekomendacja zaprojektowana tak, by czuć się jak najlepiej każdego dnia.

03

Dostarczymy paczkę za darmo 🚚

Po zamówieniu Vitapack®, w ciągu 48 godzin wyślemy produkty znajdujące się wewnątrz designerskiego dyspensera. Zostaną one zapakowane w 30 osobnych, biodegradowalnych saszetek z Twoim imieniem na każdy dzień miesiąca.

Dla zamówień powyżej 85 zł mamy również darmową wysyłkę.

Abonament pod kontrolą

Vitapack to inteligentny abonament na suplementy diety, który działa na zasadzie automatycznych regularnych zamówień, tak aby nigdy Ci nie zabrakło saszetki na dany dzień i abyś nigdy nie przerywał swojego zdrowego nawyku.

Wystarczy jedno zamówienie aby co 30 dni doszło do Ciebie nowe opakowanie vitapack z saszetkami na każdy dzień kolejnego miesiąca. Pełna wygoda z darmową dostawą. Działa to podobnie, jak Netflix albo Spotify!

Abonamentem możesz swobodnie zarządzać na swoim koncie, albo jednym kliknięciem go przerwać.

Uzyskaj bezpłatną osobistą rekomendację!