Zrównoważony rozwój

Poszczególne saszetki wykonane są ze specjalnego biodegradowalnego materiału opracowanego w Japonii. Spełniają wszelkie normy zdrowotne, a także ulegają biodegradacji.

Dyspenser nadający się do recyklingu

Dyspenser wytrzymuje maksymalnie długo, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Wykonujemy go z papieru nadającego się do recyklingu bez laminowania, więc po użyciu można go łatwo przetworzyć.

Pudełka z certyfikatem FSC®

Nasz nacisk na zrównoważony rozwój znajduje również odzwierciedlenie w pudełku, w którym dostarczamy Twój Vitapack®. Zawsze wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do dalszego recyklingu, z certyfikatem FSC.

Zrównoważony rozwój

150g

Plastu

Jeden typowy pojemniczek po suplementach waży 30g. Przeciętny człowiek posiada ich w domu 5. Miesięcznie to 150 gramów plastiku, który wyrządza szkody w przyrodzie aż przez 100 lat!

15g

Biodegrowalnego materiału

Nasze biodegradowalne saszetki są lekkie jak piórko a w dodatku nie szkodzą przyrodzie. Wystarczające na miesiąc opakowanie wykonane jest z 10x mniejszej ilości materiału, który ulega 100x szybszemu rozkładowi.

Przyczyń się do uwolnienia planety od plastiku

Biodegradowalne saszetki vitapack rozkładają się w przyrodzie łatwiej niż blistry i plastikowe pojemniczki po tradycyjnych suplementach diety. Wybierz vitapack i pomóż ocalić nawet o 100 000 zwierząt morskich rocznie więcej.

Kochamy zwierzęta. Dlatego wszystko, co możemy i jest skuteczne, pozyskujemy wegańskie.

Wszystkie nasze produkty opracowujemy i wytwarzamy w Republice Czeskiej, szanujemy lokalną produkcję.

Starannie dobieramy dostawców naszych składników pod kątem jakości i ekologii.

Zamawiamy w takich ilościach, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy.

Dlaczego używamy surowców biodegradowalnych oraz pochodzących z recyklingu?

Oszczędzamy surowce pierwotne (drewno, ropę, węgiel itd.).

Oszczędzamy energię - zawsze jest łatwiej wytworzyć nowy produkt z poprawnie posegregowanych odpadów niż z surowców pierwotnych.

Chronimy środowisko.

Chcemy brać udział w ekologicznej zmianie na lepsze.