Zrównoważony rozwój
Poszczególne saszetki wykonane są ze specjalnego biodegradowalnego materiału opracowanego w Japonii. Spełniają wszelkie normy zdrowotne, a także ulegają biodegradacji.
Dyspenser nadający się do recyklingu
Dyspenser wytrzymuje maksymalnie długo, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Wykonujemy go z papieru nadającego się do recyklingu bez laminowania, więc po użyciu można go łatwo przetworzyć.
Pudełka z certyfikatem FSC®
Nasz nacisk na zrównoważony rozwój znajduje również odzwierciedlenie w pudełku, w którym dostarczamy Twój Vitapack®. Zawsze wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do dalszego recyklingu, z certyfikatem FSC.
Zrównoważony rozwój
150g
Plastu
Jeden typowy pojemniczek po suplementach waży 30g. Przeciętny człowiek posiada ich w domu 5. Miesięcznie to 150 gramów plastiku, który wyrządza szkody w przyrodzie aż przez 100 lat!
15g
Biodegrowalnego materiału
Nasze biodegradowalne saszetki są lekkie jak piórko a w dodatku nie szkodzą przyrodzie. Wystarczające na miesiąc opakowanie wykonane jest z 10x mniejszej ilości materiału, który ulega 100x szybszemu rozkładowi.
Przyczyń się do uwolnienia planety od plastiku
Biodegradowalne saszetki vitapack rozkładają się w przyrodzie łatwiej niż blistry i plastikowe pojemniczki po tradycyjnych suplementach diety. Wybierz vitapack i pomóż ocalić nawet o 100 000 zwierząt morskich rocznie więcej.
Kochamy zwierzęta. Dlatego wszystko, co możemy i jest skuteczne, pozyskujemy wegańskie.
Wszystkie nasze produkty opracowujemy i wytwarzamy w Republice Czeskiej, szanujemy lokalną produkcję.
Starannie dobieramy dostawców naszych składników pod kątem jakości i ekologii.
Zamawiamy w takich ilościach, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy.
Dlaczego używamy surowców biodegradowalnych oraz pochodzących z recyklingu?
Oszczędzamy surowce pierwotne (drewno, ropę, węgiel itd.).
Oszczędzamy energię - zawsze jest łatwiej wytworzyć nowy produkt z poprawnie posegregowanych odpadów niż z surowców pierwotnych.
Chronimy środowisko.
Chcemy brać udział w ekologicznej zmianie na lepsze.